Antika Gümüş Alanlar: gümüşler için yapılan belirlemeler yine günümüzde olduğu gibi gram üzerinden gibi seçenekler ile aynı değildir. Eski gümüşler ile antika geçmiş zamanın izlerini taşıyan öğeleri nazarı dikkate aldığı için bu konudaki alımlarını yine devrin değerine göre fiyat belirlemektedir. Güncel hazırlanan teklifler sonucunda verilen meblağlar ile ödeme yapmaktayız.

Firmamız, günlük kur baz alınarak gram hesabı ile hassas terazi ile tartarak

gümüşçülük hizmeti ile gümüş ürünlerinizi satın almaktadır.

İletişim & WhasApp

+90 (542) 240 70 70

Antika Gümüş Alanlar hizmet veren biri olan Antika Eksperi olarak her zaman satıcıların güveniyle hareket ediyor olmamız itibariyle alış ve satışlarda başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesinde rol oynuyoruz. Osmanlı, Fransız ve Rus gümüşlerinin özellikle dayanıklıları açısından günümüze kadar ulaşmış olmalarıyla beraber farklı devletlere ait olan eski gümüşlerin alımı da mümkündür.

Sizlerde “Antika Gümüş Alanlar” konusunda bilgi almak, elinizde bulunan eski gümüş eserleri satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman personelimiz sizinle temasa geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler: İstanbul Antika Gümüş Alanlar, Şişli Antika Gümüş Alanlar, Pendik Antika Gümüş Alanlar, Ümraniye Antika Gümüş Alanlar, Beylikdüzü Antika Gümüş Alanlar, Sultangazi Antika Gümüş Alanlar, Bahçelievler Antika Gümüş Alanlar, Kartal Antika Gümüş Alanlar, Gaziosmanpaşa Antika Gümüş Alanlar, Zeytinburnu Antika Gümüş Alanlar, Şile Antika Gümüş Alanlar, Beşiktaş Antika Gümüş Alanlar, Adalar Antika Gümüş Alanlar, Ataşehir Antika Gümüş Alanlar, Esenler Antika Gümüş Alanlar, Büyükçekmece Antika Gümüş Alanlar, Kâğıthane Antika Gümüş Alanlar, Başakşehir Antika Gümüş Alanlar, Bakırköy Antika Gümüş Alanlar, Üsküdar Antika Gümüş Alanlar, Esenyurt Antika Gümüş Alanlar, Silivri Antika Gümüş Alanlar, Maltepe Antika Gümüş Alanlar, Beyoğlu Antika Gümüş Alanlar, Sancaktepe Antika Gümüş Alanlar, Sarıyer Antika Gümüş Alanlar, Eyüp Antika Gümüş Alanlar, Çatalca Antika Gümüş Alanlar, Beykoz Antika Gümüş Alanlar, Arnavutköy Antika Gümüş Alanlar, Bayrampaşa Antika Gümüş Alanlar, Sultanbeyli Antika Gümüş Alanlar, Güngören Antika Gümüş Alanlar, Bağcılar Antika Gümüş Alanlar, Kadıköy Antika Gümüş Alanlar, Tuzla Antika Gümüş Alanlar, Avcılar Antika Gümüş Alanlar, Küçükçekmece Antika Gümüş Alanlar, Çekmeköy Antika Gümüş Alanlar, Fatih Antika Gümüş Alanlar.