Geçmiş dönemlerden günümüze ulaşmış olan ve belirli bir maddi değere sahip olan eski Halı eşyalar, günümüze kadar gelinen süreçte pazar payı açısından kademli olarak gelişim göstermiş durumdalar. Eski Halı eşya alıcıları sayısında mevcut olan artışla beraber İstanbul’un en güvenilir antika alıcılarından biri konumunda bulunan Antika Eksperi ile her türlü eski Halı satışını gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim & WhasApp

+90 (542) 299 49 49

Antikaların artan değerleriyle beraber, mevcut sahip oldukları değerlerin yüksek olabileceğinden dolayı kurumsal olmayan bireysel kişilerin hedefinde antika satıcıları da bulunmaktadır. Değerinden az fiyattan antika Halı alan yerler gerçekleştirmek isteyenlere fırsat verilmemesi gerekir. Antika Halı alıcıları arasında görevini uzun yıllardan beridir müşteri odaklı olarak yerine getirmeyi başaran Antika Eksperi firmamızda her zaman antika eşya satıcısı olan müşterilere karşı özel olarak değerlendirilme yapılır.

Eski Halı Alan Yerler

Antika denildiğinde akla gelen ilk konumlardan bir tanesi İstanbul olması itibariyle, günümüzde eski Halı alanlar arasında yaşanan rekabet nedeniyle İstanbul geneline taşan bir antika eşya anlayışı hüküm sürmeye başladı. Eski Halı alan yerler biri olan Antika Eksperi, İstanbul’da önde gelen antikacı konumunda bulunuyor olması itibariyle her zaman eski Halı ilgilenen bir yapıda hizmetini sürdürmektedir. Sahip olduğumuz değerli markamızla birlikte, antika eşya satıcılarının her türlü eski Halı için başvuru yapabileceği bir nokta oluyoruz. Halı eşyalar sahip olduğu değerlere göre karşılıklı olarak görüşme sonrasında direkt olarak nakitle antika eşya alımını gerçekleştiriyoruz.

Eski Halı, Eski Halı alanlar, Eski Halı alan yerler, Eski Halı alım satım, Eski Halı alan dükkanlar, Eski Halı fiyatları, Eski Halı müzayede, Eski Halı alıcıları, EskiHalı koleksiyoncuları, Eski Halı satın alanlar, Eski Halı nasıl satabilirim?, Eski Halı satın alan şirketler, eski Halı mezat.

Eski Halı Alıcıları

Eski Halı sahip oldukları değerleri belirleyen ekspertiz hizmetinin objektif olarak gerçekleştirilmesi gerekir. Eski Halı alıcıları eşyalarını değerindeki fiyatlardan satışını gerçekleştirebilmeleri adına her zaman ekspertiz desteği almaları gerekir. Antika Eksperi, satış yapmak isteyenler için sahip olduğu ekspertiz hizmetiyle beraber İstanbul’un farklı bölgelerinde antika eşya satmak isteyen müşterilerin eşyalarını yerinde inceleyebilmektedir. Antika sektöründe her zaman bir adım önde olmamızla birlikte, antika eşya satımında oldukça benzersiz hizmeti beraberimizde getiriyoruz. İstanbul’da eski eşya alıcıları denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri değerine sahip olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Eski Halı Alım Satım

Eski Halı alım satım konusunda, eski olarak nitelendirilen Halı arasında sahip oldukları yerle birlikte en çok işlem gören ürünlerdir. Osmanlı döneminde işlenmiş olan objeler özellikle günümüzde hem dekor amacıyla hem de yadigâr olarak kullanılabilmektedir. Eski Halı alım satımı gerçekleştirmek isteyen ürün sahibi olanlar için Halı eşyaların antika değerinde alınabilmesi mümkündür. Eski Halı alım satımı markalarından biri olarak her kategoride olduğu gibi Halı kategorisinde de ürünlere değer vererek satışı gerçekleştirebilmenize olanak sağlıyoruz. Osmanlı tarihinin yanı sıra farklı ülkelerin medeniyetini yansıtan Halı alımının gerçekleştiriliyor olmasıyla beraber antika niteliğine sahip olan ürünlerin her birinin özel olarak değerlendirilmesi mümkün hale geliyor. Antika Halı eşyaların ilk günkü gibi korunmuş olmaları alımda değer yükseltiyor.

Antika Halı koleksiyoncuları

Antika Halı, Antika Halı alanlar, Antika Halı alan yerler, Antika Halı alım satım, Antika Halı alan dükkanlar, Antika Halı fiyatları, Antika Halı müzayede, Antika Halı alıcıları, Antika Halı koleksiyoncuları, Antika Halı satın alanlar, Antika Halı nasıl satabilirim?, Antika Halı satın alan şirketler, Antika Halı mezat.