Gümüş Alanlar: gümüşler için yapılan belirlemeler yine günümüzde olduğu gibi gram üzerinden gibi seçenekler ile aynı değildir. Eski gümüşler ile antika geçmiş zamanın izlerini taşıyan öğeleri nazarı dikkate aldığı için bu konudaki alımlarını yine devrin değerine göre fiyat belirlemektedir. Güncel hazırlanan teklifler sonucunda verilen meblağlar ile ödeme yapmaktayız.

Firmamız, günlük kur baz alınarak gram hesabı ile hassas terazi ile tartarak

gümüşçülük hizmeti ile gümüş ürünlerinizi satın almaktadır.

İletişim & WhasApp

+90 (542) 299 49 49

Gümüş Alanlar hizmet veren biri olan Antika Eksperi olarak her zaman satıcıların güveniyle hareket ediyor olmamız itibariyle alış ve satışlarda başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesinde rol oynuyoruz. Osmanlı, Fransız ve Rus gümüşlerinin özellikle dayanıklıları açısından günümüze kadar ulaşmış olmalarıyla beraber farklı devletlere ait olan eski gümüşlerin alımı da mümkündür.

Sizlerde “Gümüş Alanlar” konusunda bilgi almak, elinizde bulunan eski gümüş eserleri satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman personelimiz sizinle temasa geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler: İstanbul Gümüş Alanlar, Şişli Gümüş Alanlar, Pendik Gümüş Alanlar, Ümraniye Gümüş Alanlar, Beylikdüzü Gümüş Alanlar, Sultangazi Gümüş Alanlar, Bahçelievler Gümüş Alanlar, Kartal Gümüş Alanlar, Gaziosmanpaşa Gümüş Alanlar, Zeytinburnu Gümüş Alanlar, Şile Gümüş Alanlar, Beşiktaş Gümüş Alanlar, Adalar Gümüş Alanlar, Ataşehir Gümüş Alanlar, Esenler Gümüş Alanlar, Büyükçekmece Gümüş Alanlar, Kâğıthane Gümüş Alanlar, Başakşehir Gümüş Alanlar, Bakırköy Gümüş Alanlar, Üsküdar Gümüş Alanlar, Esenyurt Gümüş Alanlar, Silivri Gümüş Alanlar, Maltepe Gümüş Alanlar, Beyoğlu Gümüş Alanlar, Sancaktepe Gümüş Alanlar, Sarıyer Gümüş Alanlar, Eyüp Gümüş Alanlar, Çatalca Gümüş Alanlar, Beykoz Gümüş Alanlar, Arnavutköy Gümüş Alanlar, Bayrampaşa Gümüş Alanlar, Sultanbeyli Gümüş Alanlar, Güngören Gümüş Alanlar, Bağcılar Gümüş Alanlar, Kadıköy Gümüş Alanlar, Tuzla Gümüş Alanlar, Avcılar Gümüş Alanlar, Küçükçekmece Gümüş Alanlar, Çekmeköy Gümüş Alanlar, Fatih Gümüş Alanlar.