Gümüş Alıcıları: gümüşler için yapılan belirlemeler yine günümüzde olduğu gibi gram üzerinden gibi seçenekler ile aynı değildir. Eski gümüşler ile antika geçmiş zamanın izlerini taşıyan öğeleri nazarı dikkate aldığı için bu konudaki alımlarını yine devrin değerine göre fiyat belirlemektedir. Güncel hazırlanan teklifler sonucunda verilen meblağlar ile ödeme yapmaktayız.

Firmamız, günlük kur baz alınarak gram hesabı ile hassas terazi ile tartarak

gümüşçülük hizmeti ile gümüş ürünlerinizi satın almaktadır.

İletişim & WhasApp

+90 (542) 299 49 49

Gümüş Alıcıları hizmet veren biri olan Antika Eksperi olarak her zaman satıcıların güveniyle hareket ediyor olmamız itibariyle alış ve satışlarda başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesinde rol oynuyoruz. Osmanlı, Fransız ve Rus gümüşlerinin özellikle dayanıklıları açısından günümüze kadar ulaşmış olmalarıyla beraber farklı devletlere ait olan eski gümüşlerin alımı da mümkündür.

Sizlerde “Gümüş Alıcıları” konusunda bilgi almak, elinizde bulunan eski gümüş eserleri satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman personelimiz sizinle temasa geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler: İstanbul Gümüş Alıcıları, Şişli Gümüş Alıcıları, Pendik Gümüş Alıcıları, Ümraniye Gümüş Alıcıları, Beylikdüzü Gümüş Alıcıları, Sultangazi Gümüş Alıcıları, Bahçelievler Gümüş Alıcıları, Kartal Gümüş Alıcıları, Gaziosmanpaşa Gümüş Alıcıları, Zeytinburnu Gümüş Alıcıları, Şile Gümüş Alıcıları, Beşiktaş Gümüş Alıcıları, Adalar Gümüş Alıcıları, Ataşehir Gümüş Alıcıları, Esenler Gümüş Alıcıları, Büyükçekmece Gümüş Alıcıları, Kâğıthane Gümüş Alıcıları, Başakşehir Gümüş Alıcıları, Bakırköy Gümüş Alıcıları, Üsküdar Gümüş Alıcıları, Esenyurt Gümüş Alıcıları, Silivri Gümüş Alıcıları, Maltepe Gümüş Alıcıları, Beyoğlu Gümüş Alıcıları, Sancaktepe Gümüş Alıcıları, Sarıyer Gümüş Alıcıları, Eyüp Gümüş Alıcıları, Çatalca Gümüş Alıcıları, Beykoz Gümüş Alıcıları, Arnavutköy Gümüş Alıcıları, Bayrampaşa Gümüş Alıcıları, Sultanbeyli Gümüş Alıcıları, Güngören Gümüş Alıcıları, Bağcılar Gümüş Alıcıları, Kadıköy Gümüş Alıcıları, Tuzla Gümüş Alıcıları, Avcılar Gümüş Alıcıları, Küçükçekmece Gümüş Alıcıları, Çekmeköy Gümüş Alıcıları, Fatih Gümüş Alıcıları.