Gümüş Alım Satım: gümüşler için yapılan belirlemeler yine günümüzde olduğu gibi gram üzerinden gibi seçenekler ile aynı değildir. Eski gümüşler ile antika geçmiş zamanın izlerini taşıyan öğeleri nazarı dikkate aldığı için bu konudaki alımlarını yine devrin değerine göre fiyat belirlemektedir. Güncel hazırlanan teklifler sonucunda verilen meblağlar ile ödeme yapmaktayız.

Firmamız, günlük kur baz alınarak gram hesabı ile hassas terazi ile tartarak

gümüşçülük hizmeti ile gümüş ürünlerinizi satın almaktadır.

İletişim & WhasApp

+90 (542) 240 70 70

Gümüş Alım Satım hizmet veren biri olan Antika Eksperi olarak her zaman satıcıların güveniyle hareket ediyor olmamız itibariyle alış ve satışlarda başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesinde rol oynuyoruz. Osmanlı, Fransız ve Rus gümüşlerinin özellikle dayanıklıları açısından günümüze kadar ulaşmış olmalarıyla beraber farklı devletlere ait olan eski gümüşlerin alımı da mümkündür.

Sizlerde “Gümüş Alım Satım” konusunda bilgi almak, elinizde bulunan eski gümüş eserleri satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman personelimiz sizinle temasa geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler: İstanbul Gümüş Alım Satım, Şişli Gümüş Alım Satım, Pendik Gümüş Alım Satım, Ümraniye Gümüş Alım Satım, Beylikdüzü Gümüş Alım Satım, Sultangazi Gümüş Alım Satım, Bahçelievler Gümüş Alım Satım, Kartal Gümüş Alım Satım, Gaziosmanpaşa Gümüş Alım Satım, Zeytinburnu Gümüş Alım Satım, Şile Gümüş Alım Satım, Beşiktaş Gümüş Alım Satım, Adalar Gümüş Alım Satım, Ataşehir Gümüş Alım Satım, Esenler Gümüş Alım Satım, Büyükçekmece Gümüş Alım Satım, Kâğıthane Gümüş Alım Satım, Başakşehir Gümüş Alım Satım, Bakırköy Gümüş Alım Satım, Üsküdar Gümüş Alım Satım, Esenyurt Gümüş Alım Satım, Silivri Gümüş Alım Satım, Maltepe Gümüş Alım Satım, Beyoğlu Gümüş Alım Satım, Sancaktepe Gümüş Alım Satım, Sarıyer Gümüş Alım Satım, Eyüp Gümüş Alım Satım, Çatalca Gümüş Alım Satım, Beykoz Gümüş Alım Satım, Arnavutköy Gümüş Alım Satım, Bayrampaşa Gümüş Alım Satım, Sultanbeyli Gümüş Alım Satım, Güngören Gümüş Alım Satım, Bağcılar Gümüş Alım Satım, Kadıköy Gümüş Alım Satım, Tuzla Gümüş Alım Satım, Avcılar Gümüş Alım Satım, Küçükçekmece Gümüş Alım Satım, Çekmeköy Gümüş Alım Satım, Fatih Gümüş Alım Satım.