Gümüş Bardak Alanlar: gümüşler için yapılan belirlemeler yine günümüzde olduğu gibi gram üzerinden gibi seçenekler ile aynı değildir. Eski gümüşler ile antika geçmiş zamanın izlerini taşıyan öğeleri nazarı dikkate aldığı için bu konudaki alımlarını yine devrin değerine göre fiyat belirlemektedir. Güncel hazırlanan teklifler sonucunda verilen meblağlar ile ödeme yapmaktayız.

Firmamız, günlük kur baz alınarak gram hesabı ile hassas terazi ile tartarak

gümüşçülük hizmeti ile gümüş ürünlerinizi satın almaktadır.

İletişim & WhasApp

+90 (542) 299 49 49

Gümüş Bardak Alanlar hizmet veren biri olan Antika Eksperi olarak her zaman satıcıların güveniyle hareket ediyor olmamız itibariyle alış ve satışlarda başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesinde rol oynuyoruz. Osmanlı, Fransız ve Rus gümüşlerinin özellikle dayanıklıları açısından günümüze kadar ulaşmış olmalarıyla beraber farklı devletlere ait olan eski gümüşlerin alımı da mümkündür.

Sizlerde “Gümüş Bardak Alanlar” konusunda bilgi almak, elinizde bulunan eski gümüş eserleri satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman personelimiz sizinle temasa geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler: İstanbul Gümüş Bardak Alanlar, Şişli Gümüş Bardak Alanlar, Pendik Gümüş Bardak Alanlar, Ümraniye Gümüş Bardak Alanlar, Beylikdüzü Gümüş Bardak Alanlar, Sultangazi Gümüş Bardak Alanlar, Bahçelievler Gümüş Bardak Alanlar, Kartal Gümüş Bardak Alanlar, Gaziosmanpaşa Gümüş Bardak Alanlar, Zeytinburnu Gümüş Bardak Alanlar, Şile Gümüş Bardak Alanlar, Beşiktaş Gümüş Bardak Alanlar, Adalar Gümüş Bardak Alanlar, Ataşehir Gümüş Bardak Alanlar, Esenler Gümüş Bardak Alanlar, Büyükçekmece Gümüş Bardak Alanlar, Kâğıthane Gümüş Bardak Alanlar, Başakşehir Gümüş Bardak Alanlar, Bakırköy Gümüş Bardak Alanlar, Üsküdar Gümüş Bardak Alanlar, Esenyurt Gümüş Bardak Alanlar, Silivri Gümüş Bardak Alanlar, Maltepe Gümüş Bardak Alanlar, Beyoğlu Gümüş Bardak Alanlar, Sancaktepe Gümüş Bardak Alanlar, Sarıyer Gümüş Bardak Alanlar, Eyüp Gümüş Bardak Alanlar, Çatalca Gümüş Bardak Alanlar, Beykoz Gümüş Bardak Alanlar, Arnavutköy Gümüş Bardak Alanlar, Bayrampaşa Gümüş Bardak Alanlar, Sultanbeyli Gümüş Bardak Alanlar, Güngören Gümüş Bardak Alanlar, Bağcılar Gümüş Bardak Alanlar, Kadıköy Gümüş Bardak Alanlar, Tuzla Gümüş Bardak Alanlar, Avcılar Gümüş Bardak Alanlar, Küçükçekmece Gümüş Bardak Alanlar, Çekmeköy Gümüş Bardak Alanlar, Fatih Gümüş Bardak Alanlar.