Gümüş Bardak Alıcıları: gümüşler için yapılan belirlemeler yine günümüzde olduğu gibi gram üzerinden gibi seçenekler ile aynı değildir. Eski gümüşler ile antika geçmiş zamanın izlerini taşıyan öğeleri nazarı dikkate aldığı için bu konudaki alımlarını yine devrin değerine göre fiyat belirlemektedir. Güncel hazırlanan teklifler sonucunda verilen meblağlar ile ödeme yapmaktayız.

Firmamız, günlük kur baz alınarak gram hesabı ile hassas terazi ile tartarak

gümüşçülük hizmeti ile gümüş ürünlerinizi satın almaktadır.

İletişim & WhasApp

+90 (542) 240 70 70

Gümüş Bardak Alıcıları hizmet veren biri olan Antika Eksperi olarak her zaman satıcıların güveniyle hareket ediyor olmamız itibariyle alış ve satışlarda başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesinde rol oynuyoruz. Osmanlı, Fransız ve Rus gümüşlerinin özellikle dayanıklıları açısından günümüze kadar ulaşmış olmalarıyla beraber farklı devletlere ait olan eski gümüşlerin alımı da mümkündür.

Sizlerde “Gümüş Bardak Alıcıları” konusunda bilgi almak, elinizde bulunan eski gümüş eserleri satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman personelimiz sizinle temasa geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler: İstanbul Gümüş Bardak Alıcıları, Şişli Gümüş Bardak Alıcıları, Pendik Gümüş Bardak Alıcıları, Ümraniye Gümüş Bardak Alıcıları, Beylikdüzü Gümüş Bardak Alıcıları, Sultangazi Gümüş Bardak Alıcıları, Bahçelievler Gümüş Bardak Alıcıları, Kartal Gümüş Bardak Alıcıları, Gaziosmanpaşa Gümüş Bardak Alıcıları, Zeytinburnu Gümüş Bardak Alıcıları, Şile Gümüş Bardak Alıcıları, Beşiktaş Gümüş Bardak Alıcıları, Adalar Gümüş Bardak Alıcıları, Ataşehir Gümüş Bardak Alıcıları, Esenler Gümüş Bardak Alıcıları, Büyükçekmece Gümüş Bardak Alıcıları, Kâğıthane Gümüş Bardak Alıcıları, Başakşehir Gümüş Bardak Alıcıları, Bakırköy Gümüş Bardak Alıcıları, Üsküdar Gümüş Bardak Alıcıları, Esenyurt Gümüş Bardak Alıcıları, Silivri Gümüş Bardak Alıcıları, Maltepe Gümüş Bardak Alıcıları, Beyoğlu Gümüş Bardak Alıcıları, Sancaktepe Gümüş Bardak Alıcıları, Sarıyer Gümüş Bardak Alıcıları, Eyüp Gümüş Bardak Alıcıları, Çatalca Gümüş Bardak Alıcıları, Beykoz Gümüş Bardak Alıcıları, Arnavutköy Gümüş Bardak Alıcıları, Bayrampaşa Gümüş Bardak Alıcıları, Sultanbeyli Gümüş Bardak Alıcıları, Güngören Gümüş Bardak Alıcıları, Bağcılar Gümüş Bardak Alıcıları, Kadıköy Gümüş Bardak Alıcıları, Tuzla Gümüş Bardak Alıcıları, Avcılar Gümüş Bardak Alıcıları, Küçükçekmece Gümüş Bardak Alıcıları, Çekmeköy Gümüş Bardak Alıcıları, Fatih Gümüş Bardak Alıcıları.