Gümüş Bıçak Alıcıları: gümüşler için yapılan belirlemeler yine günümüzde olduğu gibi gram üzerinden gibi seçenekler ile aynı değildir. Eski gümüşler ile antika geçmiş zamanın izlerini taşıyan öğeleri nazarı dikkate aldığı için bu konudaki alımlarını yine devrin değerine göre fiyat belirlemektedir. Güncel hazırlanan teklifler sonucunda verilen meblağlar ile ödeme yapmaktayız.

Firmamız, günlük kur baz alınarak gram hesabı ile hassas terazi ile tartarak

gümüşçülük hizmeti ile gümüş ürünlerinizi satın almaktadır.

İletişim & WhasApp

+90 (542) 299 49 49

Gümüş Bıçak Alıcıları hizmet veren biri olan Antika Eksperi olarak her zaman satıcıların güveniyle hareket ediyor olmamız itibariyle alış ve satışlarda başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesinde rol oynuyoruz. Osmanlı, Fransız ve Rus gümüşlerinin özellikle dayanıklıları açısından günümüze kadar ulaşmış olmalarıyla beraber farklı devletlere ait olan eski gümüşlerin alımı da mümkündür.

Sizlerde “Gümüş Bıçak Alıcıları” konusunda bilgi almak, elinizde bulunan eski gümüş eserleri satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman personelimiz sizinle temasa geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler: İstanbul Gümüş Bıçak Alıcıları, Şişli Gümüş Bıçak Alıcıları, Pendik Gümüş Bıçak Alıcıları, Ümraniye Gümüş Bıçak Alıcıları, Beylikdüzü Gümüş Bıçak Alıcıları, Sultangazi Gümüş Bıçak Alıcıları, Bahçelievler Gümüş Bıçak Alıcıları, Kartal Gümüş Bıçak Alıcıları, Gaziosmanpaşa Gümüş Bıçak Alıcıları, Zeytinburnu Gümüş Bıçak Alıcıları, Şile Gümüş Bıçak Alıcıları, Beşiktaş Gümüş Bıçak Alıcıları, Adalar Gümüş Bıçak Alıcıları, Ataşehir Gümüş Bıçak Alıcıları, Esenler Gümüş Bıçak Alıcıları, Büyükçekmece Gümüş Bıçak Alıcıları, Kâğıthane Gümüş Bıçak Alıcıları, Başakşehir Gümüş Bıçak Alıcıları, Bakırköy Gümüş Bıçak Alıcıları, Üsküdar Gümüş Bıçak Alıcıları, Esenyurt Gümüş Bıçak Alıcıları, Silivri Gümüş Bıçak Alıcıları, Maltepe Gümüş Bıçak Alıcıları, Beyoğlu Gümüş Bıçak Alıcıları, Sancaktepe Gümüş Bıçak Alıcıları, Sarıyer Gümüş Bıçak Alıcıları, Eyüp Gümüş Bıçak Alıcıları, Çatalca Gümüş Bıçak Alıcıları, Beykoz Gümüş Bıçak Alıcıları, Arnavutköy Gümüş Bıçak Alıcıları, Bayrampaşa Gümüş Bıçak Alıcıları, Sultanbeyli Gümüş Bıçak Alıcıları, Güngören Gümüş Bıçak Alıcıları, Bağcılar Gümüş Bıçak Alıcıları, Kadıköy Gümüş Bıçak Alıcıları, Tuzla Gümüş Bıçak Alıcıları, Avcılar Gümüş Bıçak Alıcıları, Küçükçekmece Gümüş Bıçak Alıcıları, Çekmeköy Gümüş Bıçak Alıcıları, Fatih Gümüş Bıçak Alıcıları.