Gümüş Buhurdan Alıcıları: gümüşler için yapılan belirlemeler yine günümüzde olduğu gibi gram üzerinden gibi seçenekler ile aynı değildir. Eski gümüşler ile antika geçmiş zamanın izlerini taşıyan öğeleri nazarı dikkate aldığı için bu konudaki alımlarını yine devrin değerine göre fiyat belirlemektedir. Güncel hazırlanan teklifler sonucunda verilen meblağlar ile ödeme yapmaktayız.

Firmamız, günlük kur baz alınarak gram hesabı ile hassas terazi ile tartarak

gümüşçülük hizmeti ile gümüş ürünlerinizi satın almaktadır.

İletişim & WhasApp

+90 (542) 240 70 70

Gümüş Buhurdan Alıcıları hizmet veren biri olan Antika Eksperi olarak her zaman satıcıların güveniyle hareket ediyor olmamız itibariyle alış ve satışlarda başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesinde rol oynuyoruz. Osmanlı, Fransız ve Rus gümüşlerinin özellikle dayanıklıları açısından günümüze kadar ulaşmış olmalarıyla beraber farklı devletlere ait olan eski gümüşlerin alımı da mümkündür.

Sizlerde “Gümüş Buhurdan Alıcıları” konusunda bilgi almak, elinizde bulunan eski gümüş eserleri satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman personelimiz sizinle temasa geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler: İstanbul Gümüş Buhurdan Alıcıları, Şişli Gümüş Buhurdan Alıcıları, Pendik Gümüş Buhurdan Alıcıları, Ümraniye Gümüş Buhurdan Alıcıları, Beylikdüzü Gümüş Buhurdan Alıcıları, Sultangazi Gümüş Buhurdan Alıcıları, Bahçelievler Gümüş Buhurdan Alıcıları, Kartal Gümüş Buhurdan Alıcıları, Gaziosmanpaşa Gümüş Buhurdan Alıcıları, Zeytinburnu Gümüş Buhurdan Alıcıları, Şile Gümüş Buhurdan Alıcıları, Beşiktaş Gümüş Buhurdan Alıcıları, Adalar Gümüş Buhurdan Alıcıları, Ataşehir Gümüş Buhurdan Alıcıları, Esenler Gümüş Buhurdan Alıcıları, Büyükçekmece Gümüş Buhurdan Alıcıları, Kâğıthane Gümüş Buhurdan Alıcıları, Başakşehir Gümüş Buhurdan Alıcıları, Bakırköy Gümüş Buhurdan Alıcıları, Üsküdar Gümüş Buhurdan Alıcıları, Esenyurt Gümüş Buhurdan Alıcıları, Silivri Gümüş Buhurdan Alıcıları, Maltepe Gümüş Buhurdan Alıcıları, Beyoğlu Gümüş Buhurdan Alıcıları, Sancaktepe Gümüş Buhurdan Alıcıları, Sarıyer Gümüş Buhurdan Alıcıları, Eyüp Gümüş Buhurdan Alıcıları, Çatalca Gümüş Buhurdan Alıcıları, Beykoz Gümüş Buhurdan Alıcıları, Arnavutköy Gümüş Buhurdan Alıcıları, Bayrampaşa Gümüş Buhurdan Alıcıları, Sultanbeyli Gümüş Buhurdan Alıcıları, Güngören Gümüş Buhurdan Alıcıları, Bağcılar Gümüş Buhurdan Alıcıları, Kadıköy Gümüş Buhurdan Alıcıları, Tuzla Gümüş Buhurdan Alıcıları, Avcılar Gümüş Buhurdan Alıcıları, Küçükçekmece Gümüş Buhurdan Alıcıları, Çekmeköy Gümüş Buhurdan Alıcıları, Fatih Gümüş Buhurdan Alıcıları.