Gümüş Dükkanı

Gümüş Dükkanı: gümüşler için yapılan belirlemeler yine günümüzde olduğu gibi gram üzerinden gibi seçenekler ile aynı değildir. Eski gümüşler ile antika geçmiş zamanın izlerini taşıyan öğeleri nazarı dikkate aldığı için bu konudaki alımlarını yine devrin değerine göre fiyat belirlemektedir. Güncel hazırlanan teklifler sonucunda verilen meblağlar ile ödeme yapmaktayız.

Firmamız, günlük kur baz alınarak gram hesabı ile hassas terazi ile tartarak

gümüşçülük hizmeti ile gümüş ürünlerinizi satın almaktadır.

İletişim & WhasApp

+90 (542) 299 49 49

Gümüş Dükkanı hizmet veren biri olan Antika Eksperi olarak her zaman satıcıların güveniyle hareket ediyor olmamız itibariyle alış ve satışlarda başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesinde rol oynuyoruz. Osmanlı, Fransız ve Rus gümüşlerinin özellikle dayanıklıları açısından günümüze kadar ulaşmış olmalarıyla beraber farklı devletlere ait olan eski gümüşlerin alımı da mümkündür.

Sizlerde “Gümüş Dükkanı” konusunda bilgi almak, elinizde bulunan eski gümüş eserleri satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman personelimiz sizinle temasa geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler: İstanbul Gümüş Dükkanı, Şişli Gümüş Dükkanı, Pendik Gümüş Dükkanı, Ümraniye Gümüş Dükkanı, Beylikdüzü Gümüş Dükkanı, Sultangazi Gümüş Dükkanı, Bahçelievler Gümüş Dükkanı, Kartal Gümüş Dükkanı, Gaziosmanpaşa Gümüş Dükkanı, Zeytinburnu Gümüş Dükkanı, Şile Gümüş Dükkanı, Beşiktaş Gümüş Dükkanı, Adalar Gümüş Dükkanı, Ataşehir Gümüş Dükkanı, Esenler Gümüş Dükkanı, Büyükçekmece Gümüş Dükkanı, Kâğıthane Gümüş Dükkanı, Başakşehir Gümüş Dükkanı, Bakırköy Gümüş Dükkanı, Üsküdar Gümüş Dükkanı, Esenyurt Gümüş Dükkanı, Silivri Gümüş Dükkanı, Maltepe Gümüş Dükkanı, Beyoğlu Gümüş Dükkanı, Sancaktepe Gümüş Dükkanı, Sarıyer Gümüş Dükkanı, Eyüp Gümüş Dükkanı, Çatalca Gümüş Dükkanı, Beykoz Gümüş Dükkanı, Arnavutköy Gümüş Dükkanı, Bayrampaşa Gümüş Dükkanı, Sultanbeyli Gümüş Dükkanı, Güngören Gümüş Dükkanı, Bağcılar Gümüş Dükkanı, Kadıköy Gümüş Dükkanı, Tuzla Gümüş Dükkanı, Avcılar Gümüş Dükkanı, Küçükçekmece Gümüş Dükkanı, Çekmeköy Gümüş Dükkanı, Fatih Gümüş Dükkanı.

Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.