Gümüş Eşya Alanlar: gümüşler için yapılan belirlemeler yine günümüzde olduğu gibi gram üzerinden gibi seçenekler ile aynı değildir. Eski gümüşler ile antika geçmiş zamanın izlerini taşıyan öğeleri nazarı dikkate aldığı için bu konudaki alımlarını yine devrin değerine göre fiyat belirlemektedir. Güncel hazırlanan teklifler sonucunda verilen meblağlar ile ödeme yapmaktayız.

Firmamız, günlük kur baz alınarak gram hesabı ile hassas terazi ile tartarak

gümüşçülük hizmeti ile gümüş ürünlerinizi satın almaktadır.

İletişim & WhasApp

+90 (542) 240 70 70

Gümüş Eşya Alanlar hizmet veren biri olan Antika Eksperi olarak her zaman satıcıların güveniyle hareket ediyor olmamız itibariyle alış ve satışlarda başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesinde rol oynuyoruz. Osmanlı, Fransız ve Rus gümüşlerinin özellikle dayanıklıları açısından günümüze kadar ulaşmış olmalarıyla beraber farklı devletlere ait olan eski gümüşlerin alımı da mümkündür.

Sizlerde “Gümüş Eşya Alanlar” konusunda bilgi almak, elinizde bulunan eski gümüş eserleri satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman personelimiz sizinle temasa geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler: İstanbul Gümüş Eşya Alanlar, Şişli Gümüş Eşya Alanlar, Pendik Gümüş Eşya Alanlar, Ümraniye Gümüş Eşya Alanlar, Beylikdüzü Gümüş Eşya Alanlar, Sultangazi Gümüş Eşya Alanlar, Bahçelievler Gümüş Eşya Alanlar, Kartal Gümüş Eşya Alanlar, Gaziosmanpaşa Gümüş Eşya Alanlar, Zeytinburnu Gümüş Eşya Alanlar, Şile Gümüş Eşya Alanlar, Beşiktaş Gümüş Eşya Alanlar, Adalar Gümüş Eşya Alanlar, Ataşehir Gümüş Eşya Alanlar, Esenler Gümüş Eşya Alanlar, Büyükçekmece Gümüş Eşya Alanlar, Kâğıthane Gümüş Eşya Alanlar, Başakşehir Gümüş Eşya Alanlar, Bakırköy Gümüş Eşya Alanlar, Üsküdar Gümüş Eşya Alanlar, Esenyurt Gümüş Eşya Alanlar, Silivri Gümüş Eşya Alanlar, Maltepe Gümüş Eşya Alanlar, Beyoğlu Gümüş Eşya Alanlar, Sancaktepe Gümüş Eşya Alanlar, Sarıyer Gümüş Eşya Alanlar, Eyüp Gümüş Eşya Alanlar, Çatalca Gümüş Eşya Alanlar, Beykoz Gümüş Eşya Alanlar, Arnavutköy Gümüş Eşya Alanlar, Bayrampaşa Gümüş Eşya Alanlar, Sultanbeyli Gümüş Eşya Alanlar, Güngören Gümüş Eşya Alanlar, Bağcılar Gümüş Eşya Alanlar, Kadıköy Gümüş Eşya Alanlar, Tuzla Gümüş Eşya Alanlar, Avcılar Gümüş Eşya Alanlar, Küçükçekmece Gümüş Eşya Alanlar, Çekmeköy Gümüş Eşya Alanlar, Fatih Gümüş Eşya Alanlar.