Gümüş Eşya Alıcıları: gümüşler için yapılan belirlemeler yine günümüzde olduğu gibi gram üzerinden gibi seçenekler ile aynı değildir. Eski gümüşler ile antika geçmiş zamanın izlerini taşıyan öğeleri nazarı dikkate aldığı için bu konudaki alımlarını yine devrin değerine göre fiyat belirlemektedir. Güncel hazırlanan teklifler sonucunda verilen meblağlar ile ödeme yapmaktayız.

Firmamız, günlük kur baz alınarak gram hesabı ile hassas terazi ile tartarak

gümüşçülük hizmeti ile gümüş ürünlerinizi satın almaktadır.

İletişim & WhasApp

+90 (542) 299 49 49

Gümüş Eşya Alıcıları hizmet veren biri olan Antika Eksperi olarak her zaman satıcıların güveniyle hareket ediyor olmamız itibariyle alış ve satışlarda başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesinde rol oynuyoruz. Osmanlı, Fransız ve Rus gümüşlerinin özellikle dayanıklıları açısından günümüze kadar ulaşmış olmalarıyla beraber farklı devletlere ait olan eski gümüşlerin alımı da mümkündür.

Sizlerde “Gümüş Eşya Alıcıları” konusunda bilgi almak, elinizde bulunan eski gümüş eserleri satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman personelimiz sizinle temasa geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler: İstanbul Gümüş Eşya Alıcıları, Şişli Gümüş Eşya Alıcıları, Pendik Gümüş Eşya Alıcıları, Ümraniye Gümüş Eşya Alıcıları, Beylikdüzü Gümüş Eşya Alıcıları, Sultangazi Gümüş Eşya Alıcıları, Bahçelievler Gümüş Eşya Alıcıları, Kartal Gümüş Eşya Alıcıları, Gaziosmanpaşa Gümüş Eşya Alıcıları, Zeytinburnu Gümüş Eşya Alıcıları, Şile Gümüş Eşya Alıcıları, Beşiktaş Gümüş Eşya Alıcıları, Adalar Gümüş Eşya Alıcıları, Ataşehir Gümüş Eşya Alıcıları, Esenler Gümüş Eşya Alıcıları, Büyükçekmece Gümüş Eşya Alıcıları, Kâğıthane Gümüş Eşya Alıcıları, Başakşehir Gümüş Eşya Alıcıları, Bakırköy Gümüş Eşya Alıcıları, Üsküdar Gümüş Eşya Alıcıları, Esenyurt Gümüş Eşya Alıcıları, Silivri Gümüş Eşya Alıcıları, Maltepe Gümüş Eşya Alıcıları, Beyoğlu Gümüş Eşya Alıcıları, Sancaktepe Gümüş Eşya Alıcıları, Sarıyer Gümüş Eşya Alıcıları, Eyüp Gümüş Eşya Alıcıları, Çatalca Gümüş Eşya Alıcıları, Beykoz Gümüş Eşya Alıcıları, Arnavutköy Gümüş Eşya Alıcıları, Bayrampaşa Gümüş Eşya Alıcıları, Sultanbeyli Gümüş Eşya Alıcıları, Güngören Gümüş Eşya Alıcıları, Bağcılar Gümüş Eşya Alıcıları, Kadıköy Gümüş Eşya Alıcıları, Tuzla Gümüş Eşya Alıcıları, Avcılar Gümüş Eşya Alıcıları, Küçükçekmece Gümüş Eşya Alıcıları, Çekmeköy Gümüş Eşya Alıcıları, Fatih Gümüş Eşya Alıcıları.