Gümüş Gondol Alıcıları: gümüşler için yapılan belirlemeler yine günümüzde olduğu gibi gram üzerinden gibi seçenekler ile aynı değildir. Eski gümüşler ile antika geçmiş zamanın izlerini taşıyan öğeleri nazarı dikkate aldığı için bu konudaki alımlarını yine devrin değerine göre fiyat belirlemektedir. Güncel hazırlanan teklifler sonucunda verilen meblağlar ile ödeme yapmaktayız.

Firmamız, günlük kur baz alınarak gram hesabı ile hassas terazi ile tartarak

gümüşçülük hizmeti ile gümüş ürünlerinizi satın almaktadır.

İletişim & WhasApp

+90 (542) 299 49 49

Gümüş Gondol Alıcıları hizmet veren biri olan Antika Eksperi olarak her zaman satıcıların güveniyle hareket ediyor olmamız itibariyle alış ve satışlarda başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesinde rol oynuyoruz. Osmanlı, Fransız ve Rus gümüşlerinin özellikle dayanıklıları açısından günümüze kadar ulaşmış olmalarıyla beraber farklı devletlere ait olan eski gümüşlerin alımı da mümkündür.

Sizlerde “Gümüş Gondol Alıcıları” konusunda bilgi almak, elinizde bulunan eski gümüş eserleri satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman personelimiz sizinle temasa geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler: İstanbul Gümüş Gondol Alıcıları, Şişli Gümüş Gondol Alıcıları, Pendik Gümüş Gondol Alıcıları, Ümraniye Gümüş Gondol Alıcıları, Beylikdüzü Gümüş Gondol Alıcıları, Sultangazi Gümüş Gondol Alıcıları, Bahçelievler Gümüş Gondol Alıcıları, Kartal Gümüş Gondol Alıcıları, Gaziosmanpaşa Gümüş Gondol Alıcıları, Zeytinburnu Gümüş Gondol Alıcıları, Şile Gümüş Gondol Alıcıları, Beşiktaş Gümüş Gondol Alıcıları, Adalar Gümüş Gondol Alıcıları, Ataşehir Gümüş Gondol Alıcıları, Esenler Gümüş Gondol Alıcıları, Büyükçekmece Gümüş Gondol Alıcıları, Kâğıthane Gümüş Gondol Alıcıları, Başakşehir Gümüş Gondol Alıcıları, Bakırköy Gümüş Gondol Alıcıları, Üsküdar Gümüş Gondol Alıcıları, Esenyurt Gümüş Gondol Alıcıları, Silivri Gümüş Gondol Alıcıları, Maltepe Gümüş Gondol Alıcıları, Beyoğlu Gümüş Gondol Alıcıları, Sancaktepe Gümüş Gondol Alıcıları, Sarıyer Gümüş Gondol Alıcıları, Eyüp Gümüş Gondol Alıcıları, Çatalca Gümüş Gondol Alıcıları, Beykoz Gümüş Gondol Alıcıları, Arnavutköy Gümüş Gondol Alıcıları, Bayrampaşa Gümüş Gondol Alıcıları, Sultanbeyli Gümüş Gondol Alıcıları, Güngören Gümüş Gondol Alıcıları, Bağcılar Gümüş Gondol Alıcıları, Kadıköy Gümüş Gondol Alıcıları, Tuzla Gümüş Gondol Alıcıları, Avcılar Gümüş Gondol Alıcıları, Küçükçekmece Gümüş Gondol Alıcıları, Çekmeköy Gümüş Gondol Alıcıları, Fatih Gümüş Gondol Alıcıları.