Gümüş İbrik Alanlar: gümüşler için yapılan belirlemeler yine günümüzde olduğu gibi gram üzerinden gibi seçenekler ile aynı değildir. Eski gümüşler ile antika geçmiş zamanın izlerini taşıyan öğeleri nazarı dikkate aldığı için bu konudaki alımlarını yine devrin değerine göre fiyat belirlemektedir. Güncel hazırlanan teklifler sonucunda verilen meblağlar ile ödeme yapmaktayız.

Firmamız, günlük kur baz alınarak gram hesabı ile hassas terazi ile tartarak

gümüşçülük hizmeti ile gümüş ürünlerinizi satın almaktadır.

İletişim & WhasApp

+90 (542) 299 49 49

Gümüş İbrik Alanlar hizmet veren biri olan Antika Eksperi olarak her zaman satıcıların güveniyle hareket ediyor olmamız itibariyle alış ve satışlarda başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesinde rol oynuyoruz. Osmanlı, Fransız ve Rus gümüşlerinin özellikle dayanıklıları açısından günümüze kadar ulaşmış olmalarıyla beraber farklı devletlere ait olan eski gümüşlerin alımı da mümkündür.

Sizlerde “Gümüş İbrik Alanlar” konusunda bilgi almak, elinizde bulunan eski gümüş eserleri satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman personelimiz sizinle temasa geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler: İstanbul Gümüş İbrik Alanlar, Şişli Gümüş İbrik Alanlar, Pendik Gümüş İbrik Alanlar, Ümraniye Gümüş İbrik Alanlar, Beylikdüzü Gümüş İbrik Alanlar, Sultangazi Gümüş İbrik Alanlar, Bahçelievler Gümüş İbrik Alanlar, Kartal Gümüş İbrik Alanlar, Gaziosmanpaşa Gümüş İbrik Alanlar, Zeytinburnu Gümüş İbrik Alanlar, Şile Gümüş İbrik Alanlar, Beşiktaş Gümüş İbrik Alanlar, Adalar Gümüş İbrik Alanlar, Ataşehir Gümüş İbrik Alanlar, Esenler Gümüş İbrik Alanlar, Büyükçekmece Gümüş İbrik Alanlar, Kâğıthane Gümüş İbrik Alanlar, Başakşehir Gümüş İbrik Alanlar, Bakırköy Gümüş İbrik Alanlar, Üsküdar Gümüş İbrik Alanlar, Esenyurt Gümüş İbrik Alanlar, Silivri Gümüş İbrik Alanlar, Maltepe Gümüş İbrik Alanlar, Beyoğlu Gümüş İbrik Alanlar, Sancaktepe Gümüş İbrik Alanlar, Sarıyer Gümüş İbrik Alanlar, Eyüp Gümüş İbrik Alanlar, Çatalca Gümüş İbrik Alanlar, Beykoz Gümüş İbrik Alanlar, Arnavutköy Gümüş İbrik Alanlar, Bayrampaşa Gümüş İbrik Alanlar, Sultanbeyli Gümüş İbrik Alanlar, Güngören Gümüş İbrik Alanlar, Bağcılar Gümüş İbrik Alanlar, Kadıköy Gümüş İbrik Alanlar, Tuzla Gümüş İbrik Alanlar, Avcılar Gümüş İbrik Alanlar, Küçükçekmece Gümüş İbrik Alanlar, Çekmeköy Gümüş İbrik Alanlar, Fatih Gümüş İbrik Alanlar.