Gümüş Kase Alıcıları: gümüşler için yapılan belirlemeler yine günümüzde olduğu gibi gram üzerinden gibi seçenekler ile aynı değildir. Eski gümüşler ile antika geçmiş zamanın izlerini taşıyan öğeleri nazarı dikkate aldığı için bu konudaki alımlarını yine devrin değerine göre fiyat belirlemektedir. Güncel hazırlanan teklifler sonucunda verilen meblağlar ile ödeme yapmaktayız.

Firmamız, günlük kur baz alınarak gram hesabı ile hassas terazi ile tartarak

gümüşçülük hizmeti ile gümüş ürünlerinizi satın almaktadır.

İletişim & WhasApp

+90 (542) 299 49 49

Gümüş Kase Alıcıları hizmet veren biri olan Antika Eksperi olarak her zaman satıcıların güveniyle hareket ediyor olmamız itibariyle alış ve satışlarda başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesinde rol oynuyoruz. Osmanlı, Fransız ve Rus gümüşlerinin özellikle dayanıklıları açısından günümüze kadar ulaşmış olmalarıyla beraber farklı devletlere ait olan eski gümüşlerin alımı da mümkündür.

Sizlerde “Gümüş Kase Alıcıları” konusunda bilgi almak, elinizde bulunan eski gümüş eserleri satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman personelimiz sizinle temasa geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler: İstanbul Gümüş Kase Alıcıları, Şişli Gümüş Kase Alıcıları, Pendik Gümüş Kase Alıcıları, Ümraniye Gümüş Kase Alıcıları, Beylikdüzü Gümüş Kase Alıcıları, Sultangazi Gümüş Kase Alıcıları, Bahçelievler Gümüş Kase Alıcıları, Kartal Gümüş Kase Alıcıları, Gaziosmanpaşa Gümüş Kase Alıcıları, Zeytinburnu Gümüş Kase Alıcıları, Şile Gümüş Kase Alıcıları, Beşiktaş Gümüş Kase Alıcıları, Adalar Gümüş Kase Alıcıları, Ataşehir Gümüş Kase Alıcıları, Esenler Gümüş Kase Alıcıları, Büyükçekmece Gümüş Kase Alıcıları, Kâğıthane Gümüş Kase Alıcıları, Başakşehir Gümüş Kase Alıcıları, Bakırköy Gümüş Kase Alıcıları, Üsküdar Gümüş Kase Alıcıları, Esenyurt Gümüş Kase Alıcıları, Silivri Gümüş Kase Alıcıları, Maltepe Gümüş Kase Alıcıları, Beyoğlu Gümüş Kase Alıcıları, Sancaktepe Gümüş Kase Alıcıları, Sarıyer Gümüş Kase Alıcıları, Eyüp Gümüş Kase Alıcıları, Çatalca Gümüş Kase Alıcıları, Beykoz Gümüş Kase Alıcıları, Arnavutköy Gümüş Kase Alıcıları, Bayrampaşa Gümüş Kase Alıcıları, Sultanbeyli Gümüş Kase Alıcıları, Güngören Gümüş Kase Alıcıları, Bağcılar Gümüş Kase Alıcıları, Kadıköy Gümüş Kase Alıcıları, Tuzla Gümüş Kase Alıcıları, Avcılar Gümüş Kase Alıcıları, Küçükçekmece Gümüş Kase Alıcıları, Çekmeköy Gümüş Kase Alıcıları, Fatih Gümüş Kase Alıcıları.