Gümüş Tepsi Alanlar: gümüşler için yapılan belirlemeler yine günümüzde olduğu gibi gram üzerinden gibi seçenekler ile aynı değildir. Eski gümüşler ile antika geçmiş zamanın izlerini taşıyan öğeleri nazarı dikkate aldığı için bu konudaki alımlarını yine devrin değerine göre fiyat belirlemektedir. Güncel hazırlanan teklifler sonucunda verilen meblağlar ile ödeme yapmaktayız.

Firmamız, günlük kur baz alınarak gram hesabı ile hassas terazi ile tartarak

gümüşçülük hizmeti ile gümüş ürünlerinizi satın almaktadır.

İletişim & WhasApp

+90 (542) 240 70 70

Gümüş Tepsi Alanlar hizmet veren biri olan Antika Eksperi olarak her zaman satıcıların güveniyle hareket ediyor olmamız itibariyle alış ve satışlarda başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesinde rol oynuyoruz. Osmanlı, Fransız ve Rus gümüşlerinin özellikle dayanıklıları açısından günümüze kadar ulaşmış olmalarıyla beraber farklı devletlere ait olan eski gümüşlerin alımı da mümkündür.

Sizlerde “Gümüş Tepsi Alanlar” konusunda bilgi almak, elinizde bulunan eski gümüş eserleri satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman personelimiz sizinle temasa geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler: İstanbul Gümüş Tepsi Alanlar, Şişli Gümüş Tepsi Alanlar, Pendik Gümüş Tepsi Alanlar, Ümraniye Gümüş Tepsi Alanlar, Beylikdüzü Gümüş Tepsi Alanlar, Sultangazi Gümüş Tepsi Alanlar, Bahçelievler Gümüş Tepsi Alanlar, Kartal Gümüş Tepsi Alanlar, Gaziosmanpaşa Gümüş Tepsi Alanlar, Zeytinburnu Gümüş Tepsi Alanlar, Şile Gümüş Tepsi Alanlar, Beşiktaş Gümüş Tepsi Alanlar, Adalar Gümüş Tepsi Alanlar, Ataşehir Gümüş Tepsi Alanlar, Esenler Gümüş Tepsi Alanlar, Büyükçekmece Gümüş Tepsi Alanlar, Kâğıthane Gümüş Tepsi Alanlar, Başakşehir Gümüş Tepsi Alanlar, Bakırköy Gümüş Tepsi Alanlar, Üsküdar Gümüş Tepsi Alanlar, Esenyurt Gümüş Tepsi Alanlar, Silivri Gümüş Tepsi Alanlar, Maltepe Gümüş Tepsi Alanlar, Beyoğlu Gümüş Tepsi Alanlar, Sancaktepe Gümüş Tepsi Alanlar, Sarıyer Gümüş Tepsi Alanlar, Eyüp Gümüş Tepsi Alanlar, Çatalca Gümüş Tepsi Alanlar, Beykoz Gümüş Tepsi Alanlar, Arnavutköy Gümüş Tepsi Alanlar, Bayrampaşa Gümüş Tepsi Alanlar, Sultanbeyli Gümüş Tepsi Alanlar, Güngören Gümüş Tepsi Alanlar, Bağcılar Gümüş Tepsi Alanlar, Kadıköy Gümüş Tepsi Alanlar, Tuzla Gümüş Tepsi Alanlar, Avcılar Gümüş Tepsi Alanlar, Küçükçekmece Gümüş Tepsi Alanlar, Çekmeköy Gümüş Tepsi Alanlar, Fatih Gümüş Tepsi Alanlar.