Gümüş Tepsi Alıcıları: gümüşler için yapılan belirlemeler yine günümüzde olduğu gibi gram üzerinden gibi seçenekler ile aynı değildir. Eski gümüşler ile antika geçmiş zamanın izlerini taşıyan öğeleri nazarı dikkate aldığı için bu konudaki alımlarını yine devrin değerine göre fiyat belirlemektedir. Güncel hazırlanan teklifler sonucunda verilen meblağlar ile ödeme yapmaktayız.

Firmamız, günlük kur baz alınarak gram hesabı ile hassas terazi ile tartarak

gümüşçülük hizmeti ile gümüş ürünlerinizi satın almaktadır.

İletişim & WhasApp

+90 (542) 240 70 70

Gümüş Tepsi Alıcıları hizmet veren biri olan Antika Eksperi olarak her zaman satıcıların güveniyle hareket ediyor olmamız itibariyle alış ve satışlarda başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesinde rol oynuyoruz. Osmanlı, Fransız ve Rus gümüşlerinin özellikle dayanıklıları açısından günümüze kadar ulaşmış olmalarıyla beraber farklı devletlere ait olan eski gümüşlerin alımı da mümkündür.

Sizlerde “Gümüş Tepsi Alıcıları” konusunda bilgi almak, elinizde bulunan eski gümüş eserleri satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman personelimiz sizinle temasa geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler: İstanbul Gümüş Tepsi Alıcıları, Şişli Gümüş Tepsi Alıcıları, Pendik Gümüş Tepsi Alıcıları, Ümraniye Gümüş Tepsi Alıcıları, Beylikdüzü Gümüş Tepsi Alıcıları, Sultangazi Gümüş Tepsi Alıcıları, Bahçelievler Gümüş Tepsi Alıcıları, Kartal Gümüş Tepsi Alıcıları, Gaziosmanpaşa Gümüş Tepsi Alıcıları, Zeytinburnu Gümüş Tepsi Alıcıları, Şile Gümüş Tepsi Alıcıları, Beşiktaş Gümüş Tepsi Alıcıları, Adalar Gümüş Tepsi Alıcıları, Ataşehir Gümüş Tepsi Alıcıları, Esenler Gümüş Tepsi Alıcıları, Büyükçekmece Gümüş Tepsi Alıcıları, Kâğıthane Gümüş Tepsi Alıcıları, Başakşehir Gümüş Tepsi Alıcıları, Bakırköy Gümüş Tepsi Alıcıları, Üsküdar Gümüş Tepsi Alıcıları, Esenyurt Gümüş Tepsi Alıcıları, Silivri Gümüş Tepsi Alıcıları, Maltepe Gümüş Tepsi Alıcıları, Beyoğlu Gümüş Tepsi Alıcıları, Sancaktepe Gümüş Tepsi Alıcıları, Sarıyer Gümüş Tepsi Alıcıları, Eyüp Gümüş Tepsi Alıcıları, Çatalca Gümüş Tepsi Alıcıları, Beykoz Gümüş Tepsi Alıcıları, Arnavutköy Gümüş Tepsi Alıcıları, Bayrampaşa Gümüş Tepsi Alıcıları, Sultanbeyli Gümüş Tepsi Alıcıları, Güngören Gümüş Tepsi Alıcıları, Bağcılar Gümüş Tepsi Alıcıları, Kadıköy Gümüş Tepsi Alıcıları, Tuzla Gümüş Tepsi Alıcıları, Avcılar Gümüş Tepsi Alıcıları, Küçükçekmece Gümüş Tepsi Alıcıları, Çekmeköy Gümüş Tepsi Alıcıları, Fatih Gümüş Tepsi Alıcıları.