Gümüş Vazo Alıcıları: gümüşler için yapılan belirlemeler yine günümüzde olduğu gibi gram üzerinden gibi seçenekler ile aynı değildir. Eski gümüşler ile antika geçmiş zamanın izlerini taşıyan öğeleri nazarı dikkate aldığı için bu konudaki alımlarını yine devrin değerine göre fiyat belirlemektedir. Güncel hazırlanan teklifler sonucunda verilen meblağlar ile ödeme yapmaktayız.

Firmamız, günlük kur baz alınarak gram hesabı ile hassas terazi ile tartarak

gümüşçülük hizmeti ile gümüş ürünlerinizi satın almaktadır.

İletişim & WhasApp

+90 (542) 240 70 70

Gümüş Vazo Alıcıları hizmet veren biri olan Antika Eksperi olarak her zaman satıcıların güveniyle hareket ediyor olmamız itibariyle alış ve satışlarda başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesinde rol oynuyoruz. Osmanlı, Fransız ve Rus gümüşlerinin özellikle dayanıklıları açısından günümüze kadar ulaşmış olmalarıyla beraber farklı devletlere ait olan eski gümüşlerin alımı da mümkündür.

Sizlerde “Gümüş Vazo Alıcıları” konusunda bilgi almak, elinizde bulunan eski gümüş eserleri satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman personelimiz sizinle temasa geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler: İstanbul Gümüş Vazo Alıcıları, Şişli Gümüş Vazo Alıcıları, Pendik Gümüş Vazo Alıcıları, Ümraniye Gümüş Vazo Alıcıları, Beylikdüzü Gümüş Vazo Alıcıları, Sultangazi Gümüş Vazo Alıcıları, Bahçelievler Gümüş Vazo Alıcıları, Kartal Gümüş Vazo Alıcıları, Gaziosmanpaşa Gümüş Vazo Alıcıları, Zeytinburnu Gümüş Vazo Alıcıları, Şile Gümüş Vazo Alıcıları, Beşiktaş Gümüş Vazo Alıcıları, Adalar Gümüş Vazo Alıcıları, Ataşehir Gümüş Vazo Alıcıları, Esenler Gümüş Vazo Alıcıları, Büyükçekmece Gümüş Vazo Alıcıları, Kâğıthane Gümüş Vazo Alıcıları, Başakşehir Gümüş Vazo Alıcıları, Bakırköy Gümüş Vazo Alıcıları, Üsküdar Gümüş Vazo Alıcıları, Esenyurt Gümüş Vazo Alıcıları, Silivri Gümüş Vazo Alıcıları, Maltepe Gümüş Vazo Alıcıları, Beyoğlu Gümüş Vazo Alıcıları, Sancaktepe Gümüş Vazo Alıcıları, Sarıyer Gümüş Vazo Alıcıları, Eyüp Gümüş Vazo Alıcıları, Çatalca Gümüş Vazo Alıcıları, Beykoz Gümüş Vazo Alıcıları, Arnavutköy Gümüş Vazo Alıcıları, Bayrampaşa Gümüş Vazo Alıcıları, Sultanbeyli Gümüş Vazo Alıcıları, Güngören Gümüş Vazo Alıcıları, Bağcılar Gümüş Vazo Alıcıları, Kadıköy Gümüş Vazo Alıcıları, Tuzla Gümüş Vazo Alıcıları, Avcılar Gümüş Vazo Alıcıları, Küçükçekmece Gümüş Vazo Alıcıları, Çekmeköy Gümüş Vazo Alıcıları, Fatih Gümüş Vazo Alıcıları.