Gümüşçü Dükkanı: gümüşler için yapılan belirlemeler yine günümüzde olduğu gibi gram üzerinden gibi seçenekler ile aynı değildir. Eski gümüşler ile antika geçmiş zamanın izlerini taşıyan öğeleri nazarı dikkate aldığı için bu konudaki alımlarını yine devrin değerine göre fiyat belirlemektedir. Güncel hazırlanan teklifler sonucunda verilen meblağlar ile ödeme yapmaktayız.

Firmamız, günlük kur baz alınarak gram hesabı ile hassas terazi ile tartarak

gümüşçülük hizmeti ile gümüş ürünlerinizi satın almaktadır.

İletişim & WhasApp

+90 (542) 240 70 70

Gümüşçü Dükkanı hizmet veren biri olan Antika Eksperi olarak her zaman satıcıların güveniyle hareket ediyor olmamız itibariyle alış ve satışlarda başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesinde rol oynuyoruz. Osmanlı, Fransız ve Rus gümüşlerinin özellikle dayanıklıları açısından günümüze kadar ulaşmış olmalarıyla beraber farklı devletlere ait olan eski gümüşlerin alımı da mümkündür.

Sizlerde “Gümüşçü Dükkanı” konusunda bilgi almak, elinizde bulunan eski gümüş eserleri satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman personelimiz sizinle temasa geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler: İstanbul Gümüşçü Dükkanı, Şişli Gümüşçü Dükkanı, Pendik Gümüşçü Dükkanı, Ümraniye Gümüşçü Dükkanı, Beylikdüzü Gümüşçü Dükkanı, Sultangazi Gümüşçü Dükkanı, Bahçelievler Gümüşçü Dükkanı, Kartal Gümüşçü Dükkanı, Gaziosmanpaşa Gümüşçü Dükkanı, Zeytinburnu Gümüşçü Dükkanı, Şile Gümüşçü Dükkanı, Beşiktaş Gümüşçü Dükkanı, Adalar Gümüşçü Dükkanı, Ataşehir Gümüşçü Dükkanı, Esenler Gümüşçü Dükkanı, Büyükçekmece Gümüşçü Dükkanı, Kâğıthane Gümüşçü Dükkanı, Başakşehir Gümüşçü Dükkanı, Bakırköy Gümüşçü Dükkanı, Üsküdar Gümüşçü Dükkanı, Esenyurt Gümüşçü Dükkanı, Silivri Gümüşçü Dükkanı, Maltepe Gümüşçü Dükkanı, Beyoğlu Gümüşçü Dükkanı, Sancaktepe Gümüşçü Dükkanı, Sarıyer Gümüşçü Dükkanı, Eyüp Gümüşçü Dükkanı, Çatalca Gümüşçü Dükkanı, Beykoz Gümüşçü Dükkanı, Arnavutköy Gümüşçü Dükkanı, Bayrampaşa Gümüşçü Dükkanı, Sultanbeyli Gümüşçü Dükkanı, Güngören Gümüşçü Dükkanı, Bağcılar Gümüşçü Dükkanı, Kadıköy Gümüşçü Dükkanı, Tuzla Gümüşçü Dükkanı, Avcılar Gümüşçü Dükkanı, Küçükçekmece Gümüşçü Dükkanı, Çekmeköy Gümüşçü Dükkanı, Fatih Gümüşçü Dükkanı.