Gümüşçü: gümüşler için yapılan belirlemeler yine günümüzde olduğu gibi gram üzerinden gibi seçenekler ile aynı değildir. Eski gümüşler ile antika geçmiş zamanın izlerini taşıyan öğeleri nazarı dikkate aldığı için bu konudaki alımlarını yine devrin değerine göre fiyat belirlemektedir. Güncel hazırlanan teklifler sonucunda verilen meblağlar ile ödeme yapmaktayız.

Firmamız, günlük kur baz alınarak gram hesabı ile hassas terazi ile tartarak

gümüşçülük hizmeti ile gümüş ürünlerinizi satın almaktadır.

İletişim & WhasApp

+90 (542) 299 49 49

Gümüşçü hizmet veren biri olan Antika Eksperi olarak her zaman satıcıların güveniyle hareket ediyor olmamız itibariyle alış ve satışlarda başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesinde rol oynuyoruz. Osmanlı, Fransız ve Rus gümüşlerinin özellikle dayanıklıları açısından günümüze kadar ulaşmış olmalarıyla beraber farklı devletlere ait olan eski gümüşlerin alımı da mümkündür.

Sizlerde “Gümüşçü” konusunda bilgi almak, elinizde bulunan eski gümüş eserleri satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman personelimiz sizinle temasa geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler: İstanbul Gümüşçü, Şişli Gümüşçü, Pendik Gümüşçü, Ümraniye Gümüşçü, Beylikdüzü Gümüşçü, Sultangazi Gümüşçü, Bahçelievler Gümüşçü, Kartal Gümüşçü, Gaziosmanpaşa Gümüşçü, Zeytinburnu Gümüşçü, Şile Gümüşçü, Beşiktaş Gümüşçü, Adalar Gümüşçü, Ataşehir Gümüşçü, Esenler Gümüşçü, Büyükçekmece Gümüşçü, Kâğıthane Gümüşçü, Başakşehir Gümüşçü, Bakırköy Gümüşçü, Üsküdar Gümüşçü, Esenyurt Gümüşçü, Silivri Gümüşçü, Maltepe Gümüşçü, Beyoğlu Gümüşçü, Sancaktepe Gümüşçü, Sarıyer Gümüşçü, Eyüp Gümüşçü, Çatalca Gümüşçü, Beykoz Gümüşçü, Arnavutköy Gümüşçü, Bayrampaşa Gümüşçü, Sultanbeyli Gümüşçü, Güngören Gümüşçü, Bağcılar Gümüşçü, Kadıköy Gümüşçü, Tuzla Gümüşçü, Avcılar Gümüşçü, Küçükçekmece Gümüşçü, Çekmeköy Gümüşçü, Fatih Gümüşçü.