Gümüşçüler: gümüşler için yapılan belirlemeler yine günümüzde olduğu gibi gram üzerinden gibi seçenekler ile aynı değildir. Eski gümüşler ile antika geçmiş zamanın izlerini taşıyan öğeleri nazarı dikkate aldığı için bu konudaki alımlarını yine devrin değerine göre fiyat belirlemektedir. Güncel hazırlanan teklifler sonucunda verilen meblağlar ile ödeme yapmaktayız.

Firmamız, günlük kur baz alınarak gram hesabı ile hassas terazi ile tartarak

gümüşçülük hizmeti ile gümüş ürünlerinizi satın almaktadır.

İletişim & WhasApp

+90 (542) 240 70 70

Gümüşçüler hizmet veren biri olan Antika Eksperi olarak her zaman satıcıların güveniyle hareket ediyor olmamız itibariyle alış ve satışlarda başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesinde rol oynuyoruz. Osmanlı, Fransız ve Rus gümüşlerinin özellikle dayanıklıları açısından günümüze kadar ulaşmış olmalarıyla beraber farklı devletlere ait olan eski gümüşlerin alımı da mümkündür.

Sizlerde “Gümüşçüler” konusunda bilgi almak, elinizde bulunan eski gümüş eserleri satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman personelimiz sizinle temasa geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler: İstanbul Gümüşçüler, Şişli Gümüşçüler, Pendik Gümüşçüler, Ümraniye Gümüşçüler, Beylikdüzü Gümüşçüler, Sultangazi Gümüşçüler, Bahçelievler Gümüşçüler, Kartal Gümüşçüler, Gaziosmanpaşa Gümüşçüler, Zeytinburnu Gümüşçüler, Şile Gümüşçüler, Beşiktaş Gümüşçüler, Adalar Gümüşçüler, Ataşehir Gümüşçüler, Esenler Gümüşçüler, Büyükçekmece Gümüşçüler, Kâğıthane Gümüşçüler, Başakşehir Gümüşçüler, Bakırköy Gümüşçüler, Üsküdar Gümüşçüler, Esenyurt Gümüşçüler, Silivri Gümüşçüler, Maltepe Gümüşçüler, Beyoğlu Gümüşçüler, Sancaktepe Gümüşçüler, Sarıyer Gümüşçüler, Eyüp Gümüşçüler, Çatalca Gümüşçüler, Beykoz Gümüşçüler, Arnavutköy Gümüşçüler, Bayrampaşa Gümüşçüler, Sultanbeyli Gümüşçüler, Güngören Gümüşçüler, Bağcılar Gümüşçüler, Kadıköy Gümüşçüler, Tuzla Gümüşçüler, Avcılar Gümüşçüler, Küçükçekmece Gümüşçüler, Çekmeköy Gümüşçüler, Fatih Gümüşçüler.