Hurda Gümüş: gümüşler için yapılan belirlemeler yine günümüzde olduğu gibi gram üzerinden gibi seçenekler ile aynı değildir. Eski gümüşler ile antika geçmiş zamanın izlerini taşıyan öğeleri nazarı dikkate aldığı için bu konudaki alımlarını yine devrin değerine göre fiyat belirlemektedir. Güncel hazırlanan teklifler sonucunda verilen meblağlar ile ödeme yapmaktayız.

Firmamız, günlük kur baz alınarak gram hesabı ile hassas terazi ile tartarak

gümüşçülük hizmeti ile gümüş ürünlerinizi satın almaktadır.

İletişim & WhasApp

+90 (542) 240 70 70

Hurda Gümüş hizmet veren biri olan Antika Eksperi olarak her zaman satıcıların güveniyle hareket ediyor olmamız itibariyle alış ve satışlarda başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesinde rol oynuyoruz. Osmanlı, Fransız ve Rus gümüşlerinin özellikle dayanıklıları açısından günümüze kadar ulaşmış olmalarıyla beraber farklı devletlere ait olan eski gümüşlerin alımı da mümkündür.

Sizlerde “Hurda Gümüş” konusunda bilgi almak, elinizde bulunan eski gümüş eserleri satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman personelimiz sizinle temasa geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler: İstanbul Hurda Gümüş, Şişli Hurda Gümüş, Pendik Hurda Gümüş, Ümraniye Hurda Gümüş, Beylikdüzü Hurda Gümüş, Sultangazi Hurda Gümüş, Bahçelievler Hurda Gümüş, Kartal Hurda Gümüş, Gaziosmanpaşa Hurda Gümüş, Zeytinburnu Hurda Gümüş, Şile Hurda Gümüş, Beşiktaş Hurda Gümüş, Adalar Hurda Gümüş, Ataşehir Hurda Gümüş, Esenler Hurda Gümüş, Büyükçekmece Hurda Gümüş, Kâğıthane Hurda Gümüş, Başakşehir Hurda Gümüş, Bakırköy Hurda Gümüş, Üsküdar Hurda Gümüş, Esenyurt Hurda Gümüş, Silivri Hurda Gümüş, Maltepe Hurda Gümüş, Beyoğlu Hurda Gümüş, Sancaktepe Hurda Gümüş, Sarıyer Hurda Gümüş, Eyüp Hurda Gümüş, Çatalca Hurda Gümüş, Beykoz Hurda Gümüş, Arnavutköy Hurda Gümüş, Bayrampaşa Hurda Gümüş, Sultanbeyli Hurda Gümüş, Güngören Hurda Gümüş, Bağcılar Hurda Gümüş, Kadıköy Hurda Gümüş, Tuzla Hurda Gümüş, Avcılar Hurda Gümüş, Küçükçekmece Hurda Gümüş, Çekmeköy Hurda Gümüş, Fatih Hurda Gümüş.