Kilis Polateli saat alan yerlerimi arıyorsunuz? Sahibi olduğunuz kol saatlerini Antika Eksperi olarak satın almaktayız.

Kilis Polateli kol saati alanlar, Polateli saat alanlar,  Polateli saat alıcıları, Polateli saat fiyatları, Polateli saat uzmanı, Polateli saat alan yerler, Polateli saat alım satım, Polateli saat değerleri, ikinci el Polateli saat satışı, Polateli saat koleksiyoncuları, ikinci el Polateli saat nasıl satabilirim?

Kilis 2. El Kol Saati Alımı İçin Bilmeniz Gerekenler

  • Piyasa değeri minimum 100 $ ve üzeri ikinci el erkek kol saatleri ve bayan kol saatleri ile ilgilenmekteyiz.
  • Yeni veya eski üretim saatlerde bir ayrım yapmamaktayız. Piyasa değeri belirli bir rakamın üstünde olan yeni veya eski tüm kol saatleriyle ilgilenmekteyiz.
  • Kol saatlerinizin değerini belirlemek için öncelikle fotoğrafa ihtiyaç duymaktayız. Saatinizin ekran, arka kapak ve tam boy kordon dahil fotoğraflarını WhatsApp adresimizden bize göndermeniz gerekmektedir.

Saatler sadece bir aksesuar değildir, bir yadigârdır, bir kimliktir ve elbette, zaman anlatan bir araçtır. Bu yüzden tarih boyunca en önemli aksesuarlardan biri oldular. Etkileyici işçiliği şık bir estetikle birleştiren lüks saatler, basit aksesuarlardan çok daha fazlasıdır; giyilebilir sanat eserleridir. Bu nedenle, Rolex gibi isimlerin neden sadece saat meraklılarında değil, hemen hemen herkeste belli bir duygu uyandırması şaşırtıcı değil.

Sofistike tasarımları ve hassas üretimiyle rakipsiz olan bu isimler, prestij ve ihtişamı yansıtıyor. Antika Eksperi saat alım satım sektöründe Türkiye’de öncü firmalardandır. Uluslararası müşteri portföyümüz ile çok değerli saatlerinizi değerinde satın alıyoruz.

En Popüler Saat Markaları

Kilis Polateli Rolex Saat Alanlar: Muhtemelen en tanınmış saat adı olan Rolex’in kuşağının altında pek çok ilk var. Uzun liste 1926’da Oyster olarak adlandırılan ilk su geçirmez saatin yaratılmasıyla başlıyor ancak bitmiyor. Burada gösterilen en yeni yorum, buzlu pembe dahil bir dizi renkli yüzle geliyor.

Rolex Saat Alanlar

Kilis Polateli Breitling Saat Alanlar: 1884 yılında kurulan Breitling, özellikle havacıların favorisi olarak biliniyor (hatta marka , uzayda seyahat eden tek ikiz olan Scott ve Mark Kelly ile bir araya geldi ve akrobatik gösteri yaparak dünyayı dolaşan bir pilot ekibi istihdam ediyor.)

Breitling Saat Alanlar

Kilis Polateli Omega Saat Alanlar: Bir diğer kraliyet favorisi, bu kez Prens William’dan Omega 1848’de yine İsviçre’de kuruldu. Marka, Buzz Aldrin tarafından giyilen ve James Bond’un favori saati olarak benzersiz Ay’da ilk saat unvanına sahip.

Omega Saat Alanlar

Kilis Polateli Bvlgari Saat Alanlar: Bvlgari çoğunlukla kaliteli mücevherleri ve lüks ürünleriyle tanınır (özellikle Elizabeth Taylor tarafından). Marka, ilk mücevher saatini yaratmasıyla tanınır ve ikonik yılan motifi efsanedir.

Bvlgari Saat Alanlar

Kilis Polateli Patek Philippe Saat Alanlar: Patek Philippe & Co., sürekli olarak dünyanın en iyi saat markalarından biri olarak anılmaktadır. Rolex, kitleler için bir statü sembolü iken, bir Patek Philippe, bilenler için bir statü sembolüdür. İsviçreli marka 1839’da kuruldu ve bugün Cenevre’deki son aile şirketi bağımsız saat üreticisidir.

Patek Philippe Saat Alanlar

Kilis Polateli Vacheron Constantin Saat Alanlar: 1755 yılında Jean-Marc Vacheron tarafından Cenevre’de kurulan Vacheron Constantin, dünyanın en eski lüks saat üreticileri arasında yer almaktadır. Kapsamlı komplikasyonları ile tanınan saatler Napolyon Bonapart gibi ünlü isimlerin bileklerine takılmıştır.
Vacheron Constantin Saat Alanlar
Kilis Polateli Hublot Saat Alanlar: Kauçuk kordonu sallayan ilk lüks saat olan Hublot, cesur kasalarıyla da tanınır.
Hublot Saat Alanlar
Kilis Polateli Breguet Saat Alanlar: İsviçreli saat ustası Abraham-Louis Breguet, Marie Antoinette için bir cep saati yapmak ve daha sonra Napoli Kraliçesi için bir kol saati yapmak üzere görevlendirildi. Bugün, Breguet’in tasarımları zamansız ve yenilikçi olduğunu kanıtladı.
Breguet Saat Alanlar
Kilis Polateli Tag Heuer Saat Alanlar: “Techniques d’Avant Garde”, Edouard Heuer’in 1860’ta İsviçre markasını piyasaya sürmesinden bu yana TAG Heuer’deki TAG’ın temsil ettiği şeydir. 1962’de John Glenn, Mercury-Atlas 6 uçuşunda bir Heuer kronometre takarak İsviçreli saatçiye ayrıcalık kazandırdı uzayda ilk olma. Artık sportif silüetleriyle tanınan TAG Heuer, hepimizin bildiği ve sevdiği standartların dışında bir dizi ilginç şekil sunuyor.
Tag Heuer Saat Alanlar
Kilis Polateli Jaeger-LeCoultre Saat Alanlar: 1833 yılında İsviçre Jura Dağları’nda kurulan Jaeger-LeCoultre, akıllı tasarımlarıyla tanınır. Dikkat çeken bir stil, saat kasası içinde kendini korumak için dönen bir yüze sahiptir.

Kilis Polateli A. Lange ve Söhne Saat Alanlar: A. Lange & Söhne, Almanya’nın Glashütte kentinde Adolph Lange tarafından kuruldu ve kol saatlerinde bir isim olmadan önce cep saatleriyle tanınıyordu. Geçen yıl, kesinlikle beklemeye değer olan ilk yeni parçasını on yıl içinde yayınladı.

Kilis Polateli Panerai Saat Alanlar: 1860 yılında İtalya’nın Floransa kentinde Officine Panerai olarak kurulan bu saat ustası, cesur ve sportif kasalarıyla tanınır. 2006 yılında, tüm zamanların en sportif otomobil üreticilerinden biri olan Ferrari ile ortaklaşa bir dizi saat piyasaya sürdü.
Kilis Polateli Audemars Piguet Saat Alanlar: 1972’de piyasaya çıkan Audemars Piguet’in Royal Oak tasarımı, daha önce mevcut olan hassas altın saatlerden daha önemli bir kasa sunarak lüks saat endüstrisini değiştirdi. Çocukluk arkadaşları Jules-Louis Audemars ve Edward-Auguste Piguet tarafından 1875 yılında kurulan marka, tüketicilere standart bir kol saatinden fazlasını sunmak için çabalamaya devam ediyor.
Kilis Polateli Piaget Saat Alanlar: Georges-Édouard Piaget, 1874 yılında İsviçre dağlarındaki La Côte-aux-Fées köyündeki aile çiftliğinde ilk atölyesini kurdu ve şu anda dünyanın en ince otomatik saatini sunmasıyla ünlü olan markayı piyasaya sürdü.
Kilis Polateli Cartier Saat Alanlar: Louis-François Cartier, ikonik mücevher markasını 1847’de Paris’te kurdu. Yetmiş yıl sonra torunu Louis Cartier, askeri bir tank üzerine modellenen ünlü Tank Saatini icat etti . Bugün tanınabilir siluet tüm dünyada aranıyor ve ardından bir aile yadigarı olarak tutturuluyor.
Cartier saat alanlar
Kilis Polateli Harry Winston Saat Alanlar: Kuyumcu Harry Winston, Avrupa dışındaki diğer köklü markalara kıyasla saat oyununda nispeten yenidir. Bununla birlikte, Winston, dümendeyken müşterilerine kaliteli mücevherler dünyasına gerçekten dayanan saatler teklif etti. Kaleidoscope koleksiyonundaki en yeni parçalar, gerçekten yalnızca bir kaleydoskop lensinde bulunan tasarımlar ve renkler sunar ve Winston’ın mücevherlerin kendileri için konuşmasına izin verme orijinal felsefesine geri döner.
Kilis Polateli Longines Saat Alanlar: Şimdi Swatch Group’un bir parçası olan Longines, 1832’de Auguste Agassiz ve İsviçre’deki iki ortak tarafından kuruldu. Kuruluşundan bu yana İsviçre’deki Saint-Imier’de bulunuyor ve kanatlı kum saati logosu, hala orijinal biçiminde kullanılmakta olan türünün en eski logosudur.
Longines saat alanlar
Kilis Polateli IWC Schaffhausen Saat Alanlar: IWC, International Watch Company’nin kısaltmasıdır. Marka, 1868 yılında 27 yaşındayken Amerikan Florentine Ariosto Jones tarafından kuruldu. IWC Schaffhausen, dalış ve pilot saatleri ile tanınmaktadır.
Kilis Polateli Parmigiani Fleurier Saat Alanlar: Parmigiani Fleurier, en yeni üst düzey saat markaları arasında yer almaktadır. Michel Parmigiani, İsviçreli saatçiyi 1996 yılında İsviçre’nin Fleurier kentinde kurdu. Prens Charles, Harry ve Meghan’ın düğününe bir saat bile takarak markayı favoriler arasında yer alıyor.
Kilis Polateli Tudor Saat Alan Yerler: Tudor saatlerinin Rolexes’e benzediğini düşünüyorsanız, bir şeyler görmüyorsunuz; Tudor, lüks saat devinin bir yan kuruluşudur. Saatler, yüksek fiyat etiketi olmayan bir Rolex görünümünü ve hissini isteyenler için mükemmeldir.
Poljot, Vollmer, Invicta, Pierre DeRoche, Eulit, Mido, Cortébert, DuBois 1785, RGM, Locman, Mercure, Hentschel Hamburg, Lemania, Timex, Ikepod, Ernst Benz, Davosa, TW Steel, Gant, Franck Dubarry, Nautica, CWC, Michele, Garmin, AD-Chronographen, Nivada, Aquastar, D. Dornblüth & Sohn, Hamilton, Minerva, Ingersoll, ck Calvin Klein, Maurice de Mauriac, Hanhart, Gaga Milano, Theorein, Zeppelin, Candino, Strom, Certina, Philip Watch, Konstantin Chaykin, Marvin, Cvstos, Herzog, DuBois et fils, Orient, Vangarde, Festina, Van Der Bauwede, Grovana, Bovet, JeanRichard, Jean Marcel, Gérald Genta, Bomberg, Davidoff.
Kelek, Harry Winston, Tavannes, Vixa, Armani, Chase-Durer, Yes Watch, ABP Paris, Berne, Jean d’Eve, Edox, Revue Thommen, Cyclos, Korloff, Habring, Ventura, Tokyo Flash, Snyper, Leonidas, Frederique Constant, Swatch, Corum, Traser, Welder, Raidillon, Ulysse Nardin, Fossil, Momo Design, Dior, Flik Flak, Giuliano Mazzuoli, Grönefeld, Nivrel, Steinhart, Vacheron Constantin, Hautlence, Xemex, Bifora, Benrus, Epos, Zenith, Bunz, Tutima, Longines, Louis Vuitton, Barington, Askania, Dom Baiz International, Seiko, Rolf Lang, Voutilainen, Yantar, H.I.D. Watch, Valentino, Alfred Rochat & Fils, Jacques Etoile, Speake-Marin, Breil, Camel Active, Aerowatch, B.R.M, Shinola, Thorr, Bertolucci, Skagen, Valbray, Laco, Bremont, Phantoms, S.T. Dupont, Chronographe Suisse Cie, Fabergé, Elgin, Perigaum, Hermès, Rios 1931, Chris Benz, Rolex, Century, Chronoswiss, Montega.
Chopard, Eberhard & Co., Volna, DeLaCour, Lancaster, Gardé, Charmex, Avier, Van Cleef & Arpels, Nouvelle Horlogerie Calabrese, Eichmüller, Pro-Hunter, Longio, Rothenschild, Otumm, Azzaro, Anonimo, Mathey-Tissot, Sarcar, Tendence, Preisig Schaffhausen, Dodane, Cartier, Armand Nicolet, Moritz Grossmann, Wyler Vetta, Franc Vila, Werenbach, Luminox, TB Buti, Ebel, Meistersinger, Nina Ricci, IWC, Rado, Junkers, Girard Perregaux, Hebdomas, Limes, Rainer Brand, Catorex, Lorus, Oris, Richard Mille, Carlo Ferrara, Aquanautic, Louis XVI, Tiffany, Fluco, Christophe Claret, Heuer, Favre-Leuba, Cuervo y Sobrinos, Orfina, Artya, Vogard.
TAG Heuer, Breguet, Nauticfish, Lüm-Tec, Lacoste, Ball, De Grisogono, Alexander Shorokhoff, Liv Watches, Alfred Dunhill, Lorenz, Blancier, Vianney Halter, Timberland Watches, Tudor, Esprit, Union Glashütte, Audemars Piguet, Ressence, Glashütte Original, Lang & Heyne, Cyrus, Damasko, Alain Silberstein, Zodiac, Maserati, Eulux, S.Oliver, Lip, Gucci, Junghans, Wakmann, JB Gioacchino, Urban Jürgensen, Pierre Cardin, Pryngeps, Versace, Wyler, Jorg Hysek, Aristo, Mühle Glashütte, Beuchat, Swiss Military, Apple, Hebe, Patek Philippe, Pierre Balmain, Black-Out Concept, Linde Werdelin, Bruno Söhnle, Chanel, Bogner Time, Stuhrling, Gallet, ROWI, Camille Fournet, Starkiin, Itay Noy, Concord, Vulcain, Nixon, Pierre Kunz, Ennebi, Greubel Forsey.
Engelhardt, Angelus, Police, RSW, BWC-Swiss, Hugo Boss, Glycine, Boucheron, Puma, Martin Braun, Atlantic, Sea-Gull, Jaeger-LeCoultre, , Morellato, GUB Glashütte, Haemmer, Ollech & Wajs, Stowa, Catamaran, Terra Cielo Mare, Wempe, Lindburgh + Benson, Maurice Lacroix, Meccaniche Veloci, Schaumburg, Rainer Nienaber, Benzinger, Claude Meylan, Philip Stein, Devon, Squale, Pulsar, Eterna, Mondia, Angular Momentum, Dubey & Schaldenbrand, Milleret, Panerai, Orbita, NOMOS, Ralph Lauren, Pacardt, Bedat & Co, A. Lange & Söhne, U-Boat, Lebeau-Courally, Dürmeister, Paul Picot, Nike, Tommy Hilfiger, Salvatore Ferragamo, Roamer, St. Gallen, Jacques Lemans, Lucien Rochat, Borgeaud, Laurent Ferrier, KHS-Watch, Graf, Jules Jürgensen, Michel Jordi, Illinois, L.Leroy, Ateliers deMonaco, Bell & Ross, N.O.A, Kienzle, Victorinox Swiss Army, Technomarine, Technos.
L’Epée, Dufeau, Perseo, Cyma, Sothis, Tempvs Compvtare, Yves Saint Laurent, Armin Strom, Parmigiani Fleurier, Universal Genève, Pequignet, blu, Jean Lassale, Cattin, ODM, Balmain, Ice Watch, Arnold & Son, Momentum, Officina del Tempo, Tissot, Michel Herbelin, Gübelin, Michael Kors, Rebellion, Andersen Genève, Charriol, Meyers, Dewitt, De Bethune, Doxa, Fludo, Montblanc, Burberry, Omega, Gruen, Fendi, HYT, Unikatuhren, Movado, Cerruti, Mauboussin, Chaumet, Hirsch, Juvenia, Orator, Cornehl, Louis Moinet, Baume & Mercier, Alpina, Enicar, Breitling, Germano & Walter, Hacher, Jaermann & Stübi, Vostok, M&M Swiss Watch, Ralf Tech, Georges V, Prim, H.Moser & Cie., C.H. Wolf, Jaquet-Droz, Waltham, Viceroy, Dietrich, Franck Muller.
Kronsegler, Elysee, Tonino Lamborghini, Kobold, Ludovic Ballouard, Boegli, F.P.Journe, Delma, Wenger, N.B. Yäeger, Clerc, Dugena, Sinn, KHS, Raymond Weil, Krieger, Romain Jerome, Perrelet, Marcello C., Blancpain, Piaget, ZentRa, Deep Blue, Egotempo, Carl F. Bucherer, Gevril, Daniel Roth, Schwarz Etienne, Bulova, Temption, Azimuth, Aigner, Mondaine, Urwerk, Churpfälzische Uhrenmanufaktur, Fortis, Christiaan v.d. Klaauw, Marlboro, Artisanal, Louis Erard, Quinting, Milus, HD3, Formex, Montano, Auricoste, Thomas Ninchritz, Porsche Design, Villemont, Condor, Scalfaro, Jacob & Co., DeLaneau, Sevenfriday, Auguste Reymond, Dolce & Gabbana, Wittnauer, Election, Ryser Kentfield, Bulgari, Diesel, Steelcraft, Roger Dubuis, Ernest Borel, Aigle, Margi, Erwin Sattler, Mb&f, Sector, Graham, Cabestan, Hublot, Zeno-Watch Basel.