Saatler, günümüzde aksesuar olarak kullanılıyor olmalarıyla beraber daha fazla sayıda bulunuyorlar. Eski dönemlerde kullanılan saatlerin fonksiyonel olmasına daha çok önem veriliyor olması itibariyle aynı zamanda sahip oldukları değerin de farklılık gösterdiği biliniyor. İnsanlık tarihinde çok önemli ve özel bir yere sahip olan saatler, günümüze gelene kadar hem tasarım olarak hem de fonksiyonellik olarak pek çok farklı aşamayla karşı karşıya kaldılar. Saat alanlar arasında hizmet vermeyi sürdüren markamızla beraber; köstekli, duvar saati ve kol saatlerinin değerlendirmesini gerçekleştirebilmekteyiz. Her tip farklı saati antika veya eski olarak değerlendirebiliyor olmamızla beraber kolaylıkla satış yapabilme olanağını da beraberimizde getiriyoruz. Farklı yıllarda tasarlanmış olan saatleri elinde bulunduranlar ve saat alanlarda değerlendirmek isteyenler için her zaman üstün ve öncü bir hizmet gerçekleştiriyoruz.

Köstekli Saat Alanlar

Kurmalı olarak çalışan mekanizmaya sahip olan köstekli saatler, eski dönemlerde sıklıkla kullanılmış olan ve günümüzdeyse artık yerini modern saatlere bırakmış olan saatlerdir. Dededen, babadan kalma olarak hala taşıyanları mevcut olsa da eski dönemlerde olduğu gibi kullanımı mevcut değildir. Köstekli olarak nitelendirilmesinin sebebi, köstekli saatlerde bulunan zincir yardımıyla taşınabilme olanağının bulunmasıdır. Kıyafetin herhangi bir noktasına zinciri yardımıyla takılmasıyla beraber kullanılabilen köstekli saatler, meraklıları için oldukça farklı bir yapıdalar. Köstekli saat alanlar, saatlerle ilgili olanlar için eski zamanlarda kullanılmış olan saatleri bir araya getiriyor. Firmamız köstekli saat alımı için satıcılara en avantajlı teklifi sunar.

Duvar Saati Alanlar

Duvara asılan büyük saatler olarak bir dönem kullanılmış olan duvar saatleri, günümüzde ise daha küçük yapıda olmalarıyla birlikte değişim göstermiştir. Eski duvar saatleri genellikle ahşaptan yapılma bir yapıda oldukları gibi aynı zamanda alt kısımlarında metal yuvarlak bir plaka bulundururlar. Klasik duvar saatlerinin sahip olduğu bu özel yapıyla beraber, duvar saati alanlar bu tip saatlerin satın alımının gerçekleştirilmesini sağlıyorlar. Duvar saatleri, kendilerine özel tasarıma sahip olmalarıyla beraber özellikle mekanizmaları açısından da değişkenlik gösteriyorlar. Kurmalı veya otomatik olarak duvar saati alımı yapanlar bulunuyor. Antika Eksperi markamız, duvar saati alımında özel bir yere sahip olarak başarılı hizmet sunuyor.

Kol Saati Alanlar

Günün herhangi bir anı içerisinde kolaylıkla saati görebilmeye olanak sağlayan kol saatleri, eski dönem tasarımlarıyla beraber günümüze kadar pek çok farklı marka tarafından üretilmiş olan gereçlerdir. Kol saati satanlar için kol saati alanlar farklı tipteki kol saati alımlarını gerçekleştiriyor olabiliyorlar. Kol saati alımları için kol saatin hangi tarihte tasarlandığı ve hangi tasarımcı tarafından üretildiği gibi detaylar fiyat farkını oluşturuyor. Eski tarihli kol saatleri, eğer özel tasarımlarsa yüksek fiyatlardan satış yapılabilir durumda oluyorlar. Kol saati alımlarında Antika Eksperi olarak satıcılar için, satış gerçekleştirebilmenin ideal yolu olarak sektörde bulunuyoruz.